Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Косметика та гігієна

arrow

Засоби жіночої гігієни

Засоби жіночої гігієни

291 товарів знайдено

Засоби жіночої гігієни

Засоби жіночої гігієни: обирайте якісну та безпечну продукцію

Неправильна гігієна може спричинити розвиток у жінок великої кількості неприємностей. Сверблячка, печіння, почервоніння, біль в інтимних органах є симптомами порушення природної мікрофлори та різних захворювань. Мінімізувати ризики розвитку проблем допоможе використання якісних засобів особистої гігієни та дотримання правил догляду за інтимними зонами.

Обирайте лише якісні засоби для жіночої гігієни

Засіб для жіночої гігієни необхідний не тільки у періоди менструацій. Догляд має бути постійним і особливо ретельним у таких ситуаціях:

- у період вагітності та після пологів;
- до та після статевого акту;
- у післяопераційний період;
- при гінекологічних захворюваннях.

Для щоденного догляду використовуйте гелі для інтимної гігієни, рідке або тверде мило, пінку, молочко, креми, муси, олії. У вашій косметичці обов’язково мають бути вологі серветки. Підбирати засоби для жіночої інтимної гігієни слід індивідуально. Враховуйте особисті фізіологічні особливості, побажання, форму випуску продукції та зручність її застосування. Вивчіть склад засобів, способи застосування, показання, протипоказання, можливі побічні ефекти. Віддайте перевагу продукції, створеній на натуральній основі. яка не містить агресивно діючих компонентів. Засіб для інтимної жіночої гігієни може включати молочну кислоту, органічні кислоти, рослинні екстракти, натуральні антисептики. Для застосування під час менструацій підберіть якісні тампони та прокладки.

Засоби для інтимної жіночої гігієни легко купити на сайті довідника лікарських препаратів Likie. Замовити їх можна онлайн, попередньо вивчивши огляд продукції, відгуки про неї. Купити засоби жіночої гігієни ми пропонуємо недорого – за необхідності наші співробітники допоможуть знайти аналоги дорогої продукції за доступною ціною.

Продаж здійснюється з доставкою по Україні. Ми надішлемо обрані вами товари до Києва, Львова, Харкова, Запоріжжя, у Дніпро, Одесу, Полтаву, Миколаїв та до інших населених пунктів. Підберіть у каталозі товарів найкращі позиції за вартістю, використовуйте при виборі фото, інформацію про те, як користуватися продукцією. На сайті є не тільки жіноча гігієна – засоби представлені у широкій різноманітності. Це ліки, пігулки, вітаміни, добавки та інші лікарські продукти. Кожна позиція доповнена інформацією про те, як пити медикамент, як приймати його за дозами в різному віці. Купуйте гарантовано безпечні та надійні засоби.

...
Розгорнути

Ціни на Косметика та гігієна / Засоби жіночої гігієни

Назва

Ціна

Прокладки гігієнічні Олвейс ультра нормал ultra normal

75.00 - 75.00 ₴

Прокладки гігієнічні Натурелла камоміл ультра максі ultra maxi

70.00 - 70.00 ₴

Прокладки гігієнічні Олвейс ультра лайт ultra light

75.00 - 75.00 ₴

Naturella Camomile Ultra Normal №10 прокладки

70.00 - 70.00 ₴

Відповіді на поширені питання