Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Косметика та гігієна

arrow

Лікувальна косметика

Лікувальна косметика

260 товарів знайдено

Лікувальна косметика

Лікувальна косметика: особливості та застосування

Дедалі частіше споживачі приймають рішення придбати лікувальну косметику. Її розробкою займаються лікарі. Усі отримані внаслідок їхньої роботи продукти проходять клінічні випробування, які підтверджують їхню дієвість та безпеку.

Професійні косметичні засоби активно застосовуються майстрами у салонах, косметологічних клініках. Їх обирають жінки, які дбають про свою красу та молодість. Така косметика допомагає впоратися з низкою дерматологічних проблем, позбавитися таких неприємностей, як:

- запалення;
- акне та сліди постакне;
- пігментація;
- лущення, роздратування;
- втрата упругості та ін.

Найчастіше це лікувальна натуральна косметика. 90% її складу – компоненти, отримані з природної сировини. Вони практично не мають протипоказань до застосування та не викликають побічних ефектів. Косметика може стати справжніми ліками для шкіри. При цьому, вам не доведеться пити таблетки і звертатися до більш серйозних та дорогих лікувальних продуктів.

Лікувальна професійна косметика: ефективність та безпека

Як працює лікувальна косметика для проблемної шкіри? Акне, висипання, прищі, чорні крапки – найпоширеніші причини звернень до косметологів. Ці проблеми можуть бути спричинені різними факторами, серед яких і спадковість, і вплив негативних зовнішніх умов. Косметичні засоби з лікувальним ефектом працюють над приховуванням результату такого впливу. Вони усувають причини виникнення проблеми зсередини, захищають шкіру, знижують ризики повернення проблеми.

У довіднику лікарських препаратів Likie можна замовити лікувальні мазі, креми, спреї та інші варіанти косметики для вирішення дерматологічних проблем. Продаж ведеться безпосередньо на сайті – купити продукцію можна онлайн на вигідних умовах. У каталозі є косметика за різною ціною – як коштовні засоби, так і їхні аналоги за приємною вартістю. Для вибору продукції скористайтесь оглядами на сайті, вивчіть фото, відгуки. Дізнайтеся з описів, як пити та як приймати засоби, ознайомтеся з показаннями та протипоказаннями. У нашому довіднику ви також можете замовити необхідні таблетки, сиропи, антибіотики та інші препарати недорого. Доставка здійснюється в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Миколаїв, Полтаву та інші регіони України.

...
Розгорнути

Ціни на Косметика та гігієна / Лікувальна косметика

Назва

Ціна

Марідоза Кідс спрей назал. 100 мл

209.99 - 209.99 ₴

Боро плюс 25мл антисептичний крем

75.90 - 75.90 ₴

Дігтярне мило, 270 мл

63.99 - 63.99 ₴

Боро плюс трав'яний букет крем, 25 мл

78.30 - 78.30 ₴

Відповіді на поширені питання