Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Вітаміни та БАДи

arrow

Закваски

Закваски

6 товарів знайдено

Закваски

Навіщо потрібні бактеріальні закваски

В аптеці можна купити різні бактеріальні закваски для кисломолочних продуктів. Це безпечні, непатогенні мікроорганізми, які застосовуються для переробки молока.

Закваски бактеріальні допомагають вирішити проблему виробництва кисломолочних продуктів із натуральної сировини без використання синтетичних добавок. Дія закваски заснована на роботі молочнокислих мікроорганізмів, що викликають процеси бродіння та коагуляції казеїну. Внесені в молоко мікроорганізми виділяють ферменти, які активізують бродіння. Під дією ферменту молочний цукор розпадається, утворюючи молочну кислоту.

У продажу є різні варіанти добавок:

- бактеріальні закваски для сиру;
- бактеріальні закваски для йогурту;
- продукція для ряженки та ін.

Суха бактеріальна закваска "йогурт" та інші різновиди бактерій виконують ряд функцій:

- Сприяють ферментації вуглеводів, що призводить до утворення кислот (молочної, оцтової, пропіонової та ін), а також спирту.
- Наділяють готовий продукт ароматом шляхом привнесення до нього ароматичних сполук.
- У процесі роботи виділяють гази, синтезують ферменти та вітаміни.
- Утворюють інгібітори, які здатні пригнічувати розвиток патогенних мікроорганізмів.
- Збагачують смак молочнокислих продуктів.

Бактеріальна закваска для йогурту та інших продуктів є повністю безпечною. Її можна використовувати для приготування дитячого харчування, застосовувати для створення корисних напоїв та десертів під час реабілітації після хвороб, дієт.

Як використовувати бактеріальні закваски

Замовити можна продукцію у сухому або рідкому вигляді. У рідких формах містяться чисті культури, які вирощуються у чистому молоці та перебувають у активному вигляді. Зберігати такі закваски можна до 14 діб за нормальної температури 3-60С. Для виготовлення сухих заквасок використовують метод розпилення або сублімації для сушіння вихідного матеріалу. Такі суміші мають тривалий термін придатності. Перед використанням їх слід активувати в молоці.

Для отримання кисломолочного продукту достатньо змішати закваску та молоко у зазначених в інструкції пропорціях. Подальші дії залежать від виду використовуваної вами сировини та рецепту. Дізнатися, як використовувати продукцію, можна з опису обраного вами засобу.

Види та особливості заквасок

Каталог готових бактерій містить велику кількість варіантів. Усі їх можна поділити на кілька груп залежно від складу:

- Багатокомпонентні закваски використовуються для приготування кефіру, кумису. Основним компонентом в них є грибок кефіру, що має певну структуру і включає в складі мезофільні стрептококи, лактобактерії, дріжджі, оцтові бактерії.
- Мезофільні молочнокислі стрептококи використовуються для приготування сиру та сметани. У складі суміші присутні гомоферментативні стрептококи, ароматичні лейконостоки та гетероферментативні стрептококи.
- Термофільні кисломолочні бактерії використовуються для приготування йогуртів та кислого молока, ряженки та варенця.

Також виділяють суміші для приготування лікувально-профілактичних продуктів – ацидофільного молока, ацидофільної пасти, дитячих сумішей, продуктів із біфідобактеріями.

При виборі продукції зважайте на особливості її дії, придатність для приготування певних продуктів.

У довіднику лікарських препаратів Likie розміщені найбільш популярні позиції з даних категорій продукції. Замовити їх зручно онлайн. На сайті можна дізнатись вартість товару (всі ціни вказані на сторінках з пропозиціями), побачити фото. Пропонуємо ознайомитися з оглядами та відгуками на закваски, дізнатися, як приймати та як пити продукцію при різних захворюваннях та дієтах. Наші фахівці нададуть докладну інформацію про способи застосування, показання та протипоказання засобів, можливі побічні ефекти. Також на сайті Likie ви знайдете ліки, таблетки, краплі, сиропи, вітамінні комплекси та БАДи. Ми допоможемо підібрати аналоги до дорогих засобів та купити їх недорого. Доставка організована по всій Україні - Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Дніпро, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони.

...
Розгорнути

Ціни на Вітаміни та БАДи / Закваски

Назва

Ціна

Закваска бактеріальна Good Food Симбіотик 1 г №5

0.00 - 0.00 ₴

Симбітер концентрований ацидофільний БАД пакет №10

0.00 - 0.00 ₴

Закваска бактериальная Good Food Йогурт 1 г №5

0.00 - 0.00 ₴

Закваска бактеріальна Good Food Сир 1 г №5

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання