Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Вітаміни та БАДи

arrow

Вітаміни загальні

Вітаміни загальні

431 товарів знайдено

Вітаміни загальні

Загальний комплекс вітамінів, необхідний кожному

Вітаміни загальної дії незамінні для ефективних біохімічних реакцій у клітинах:

- В1 (тіамін) — вітамін “бадьорості та духу”, антиневритний. Надзвичайно важливий для нормальної діяльності нервової системи та обміну речовин.
- Потреба організму у вітаміні В6 (піридоксин) зростає при високому вмісті білків у раціоні, наприклад, у спортсменів, а також під час вагітності та лактації. Вживання алкоголю та куріння зменшують вміст піридоксину у тканинах.
- Антианемічний В12 (кобаламін) необхідний для нормальної роботи нервової тканини та профілактики анемії. Людям, які дотримуються веганського раціону, особливо важливо займатися профілактикою авітамінозу, оскільки рослинна їжа майже не містить вітаміну В12.
- Аскорбінова кислота (вітамін С) повинна постійно бути в раціоні, оскільки вона швидко витрачається організмом. Вагітним і матерям, що годують грудьми, потрібно на 10 мг більше середньої добової дози. Курцям на добу — на 30 мг більше, ніж некурцям.

Водорозчинні вітаміни — всі, крім А, D, Е та К — не накопичуються в організмі і мають надходити щодня. Жиророзчинні можуть накопичуватися в тканинах, їх нестача спостерігається рідше, проте вони особливо важливі як антиоксиданти.

- «Вітамін росту» А (ретинол) необхідний зору, росту і розвитку. Його антиоксидантна дія полягає в тому, що він значно посилює властивості вітаміну Е.
- Вітамін Е (токоферол) уповільнює процес старіння, підтримує захисну функцію організму та сприяє нормальній роботі нервової системи. Антиоксидантну дію токоферолу посилює аскорбінова кислота.
- Вітамін D (кальциферол) необхідний для розвитку кісток і зубів, підтримки серцевої та нервової діяльності, профілактики рахіту у дітей. Найбільш важливий із групи вітамінів D — вітамін D3, який виробляється в клітинах під дією УФ-променів. В осінньо-зимовий період рекомендується щодня приймати профілактичну дозу.

Приховані гіповітамінози можуть роками підточувати ваше здоров'я, не виявляючи яскраво виражених симптомів, тому важливо регулярно відновлювати дефіцити організму.

...
Розгорнути

Ціни на Вітаміни та БАДи / Вітаміни загальні

Назва

Ціна

Натхелс нічний сон пастилки желейні, зі смаком манго

359.99 - 359.99 ₴

Натхелс б'юті банні пастилки желейні, зі смаком вершків і полуниці

445.99 - 445.99 ₴

Натхелс кальцій + вітамін Д3 для дітей пастилки желейні, зі смаком полуниці з вершками

268.99 - 268.99 ₴

Натхелс тамі хелп пастилки жув., зі смаком карамелі

215.99 - 215.99 ₴

Відповіді на поширені питання