Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Вітаміни та БАДи

arrow

Вітаміни для нервової системи

Вітаміни для нервової системи

71 товарів знайдено

Вітаміни для нервової системи

Вітаміни для нервової системи: що краще приймати

Стрес може наздогнати будь-якої миті. Його викликає вплив як зовнішніх чинників, так і внутрішні причини. Часто стимулом для порушень у роботі мозку стає дефіцит низки елементів в організмі. ЦНС відгукується на брак необхідних для її функціонування речовин проявами, серед яких:

- стрес;
- дратівливість;
- підвищена стомлюваність;
- головні болі;
- мігрені;
- необґрунтована агресія та ін.

Для нормального функціонування організму необхідно зміцнити нервову систему. Зверніться до лікаря для отримання професійної консультації та призначень. Для посилення ефекту терапії можна приймати вітаміни для мозку та нервової системи, які продаються в аптеці без рецепта.

Які речовини включені до препаратів, що зміцнюють нервову систему

Таблетки від стресу, як часто називають препарати для відновлення нервових клітин, можуть мати різний склад. Він багато в чому залежить від призначення ліків, показань до застосування. Це можуть бути формули для відновлення нервової системи (наприклад, в процесі реабілітації після хвороб або перенесених потрясінь). У продажу є вітаміни для мозку (їх варто приймати при високих навантаженнях на ГМ). Продаються і заспокійливі препарати для дітей.

Серйозні терапевтичні ліки для нервової системи має призначати лікар. А вітаміни від стресу ви можете купити самостійно, орієнтуючись на склад продукту та його призначення.

Натуральні таблетки від дратівливості та БАДи для нервової системи містять комплекс вітамінів:

- Вітаміни групи В – найкращі заспокійливі вітаміни для центральної нервової системи. Стимулюють багато ферментативних реакцій, що викликають синтез і переміщення нейромедіаторів. Сприяють мієлінізації волокон спинного та головного мозку.
- Антиоксиданти - мінімізують ризик розвитку нейродегенеративних захворювань, зокрема хвороби Альцгеймера. Попереджають накопичення в організмі активних радикалів кисню. Ефективні антиоксидантні вітаміни від нервів та стресу – речовини групи С і Е.
- Мікронутрієнти – сприяють нормалізації функціонування ЦНС, мінімізують ризики розвитку дегенеративних захворювань.
- Макронутрієнти – кальцій, фосфор та магній необхідні для нормалізації процесу життєдіяльності всіх клітин організму. Кальцій здатний уповільнювати розвиток хвороби Альцгеймера.

Різні вітаміни при депресії та неврозі включають до складу різний перелік елементів. Підбирати препарати слід виключно індивідуально з урахуванням анамнезу та рекомендацій спеціалістів.

Ліки від дратівливості: як обрати для дорослого і що дати дитині

Для зміцнення нервової системи дорослі часто приймають препарати у таблетках. Така форма випуску зручна у застосуванні та дозволяє випити ліки у будь-якому місці. Дитячі вітаміни найчастіше випускають у вигляді рідин, сиропів, жувальних цукерок. Завдяки широкому розмаїттю варіантів обрати кращі вітаміни при стресі не складе труднощів.

Всі представлені на ринку препарати для відновлення нервових закінчень та вирішення інших проблем ЦНС можна поділити на три групи:

- натуральні;
- синтетичні;
- напівсинтетичні.

Синтетичні продукти доступні за низькою ціною. Такі ліки можуть спричинити побічні ефекти у великій кількості. Віддайте перевагу натуральним добавкам для лікування нервової системи. В їх основі - рослинні екстракти, природні мінерали, вітаміни, мікроелементи для центральної та для вегетативної нервової системи.

Вітаміни при неврозі мають бути ефективними. Звертайте увагу на склад, вивчіть інструкцію. Подивіться, як приймати препарат. Деякі варіанти представлені великими капсулами, які важко проковтнути. Підберіть аналоги, наприклад, дрібні таблетки, желейні цукерки, сиропи, краплі, засоби в уколах.

Коли приймати засоби для підтримки нервової системи

Без причини не варто розпочинати прийом медикаментів та добавок. Засоби для поліпшення нервової системи - не виняток. Замовити вітамінні добавки варто при:

- стресах, сильних потрясіннях;
- серйозних розумових навантаженнях;
- підвищеній чутливості, дратівливості.

Мінерали для нервової системи рекомендують приймати в період великих навантажень на головний мозок – сесій у студентів, шкільних іспитів, складання проектів на роботі та ін. Показано приймати заспокійливі засоби при порушеннях гормонального фону (наприклад, при вагітності), при порушеннях розвитку ЦНС у дітей.

У довіднику лікарських засобів Likie представлений великий асортимент продукції. У каталозі сайту можна побачити фото та вартість товарів, детальні огляди на них. На сторінках із пропозиціями розміщені інструкції, що розповідають, як пити ліки, які дози підібрати. Крім способу застосування можна ознайомитися з показаннями та протипоказаннями, складом, побічними ефектами. Замовити продукцію можна онлайн, що дозволить придбати її недорого.

Для наших клієнтів – зручний формат замовлення, низька вартість продукції, відгуки покупців на сайті, швидка доставка. Консультанти допоможуть підібрати аналоги і нададуть необхідну інформацію про продукти. Ми відправимо замовлені товари в Київ, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Харків, Одесу, Миколаїв та інші регіони України.

...
Розгорнути

Ціни на Вітаміни та БАДи / Вітаміни для нервової системи

Назва

Ціна

Доппельгерц Актив Глицин+В-витамины капсулы по 610 мг, 30 шт.

210.99 - 210.99 ₴

Бестіа спокій нервовому серцю капс. № 14

309.99 - 309.99 ₴

Доппельгерц Актив Лецитин + B-вітаміни капсули, 30 шт.

164.50 - 164.50 ₴

Стресофіт капсули №30

269.99 - 269.99 ₴

Відповіді на поширені питання