Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Вітаміни та БАДи

arrow

Вітаміни для діабетиків

Вітаміни для діабетиків

38 товарів знайдено

Вітаміни для діабетиків

Чи потрібно приймати вітаміни при цукровому діабеті

Вітамінно-мінеральні добавки – незамінні складові здоров’я. Вони допомагають підтримувати організм, забезпечують живлення внутрішніх органів та їхнє нормальне функціонування. При різних захворюваннях комплекси рекомендують сприймати як частину відновлювальної терапії. Але чи будуть корисні вітаміни для хворих на діабет? Як відомо, це захворювання пов’язане з великою кількістю обмежень як у їжі, так і в ліках.

Чи корисні вітаміни для діабетиків

Лікарі стверджують – діагноз нерозривно пов’язаний із дефіцитом корисних речовин в організмі. Вітаміни при діабеті не просто потрібні, вони необхідні. Але обирати мінерали для діабетиків слід дуже обережно та уважно.

Навіщо потрібен комплекс вітамінів для діабетиків

Вітаміни для діабетиків 2 типу та 1 типу багато в чому схожі. Але найчастіше фахівці призначають прийом вітамінних комплексів людям, які страждають саме 2 типом захворювання.

Важливим приводом для підтримуючої терапії є зменшення чутливості клітин до інсуліну. При 2-му типі захворювання інсулін виробляється в достатній кількості, але клітини не можуть його розпізнати, що викликає проблеми. Вирішити їх допомагає фізична активність, правильна дієта, прийом медикаментів та гарні пігулки діабетикам.

Вітамінотерапія – один із дієвих засобів від цукрового діабету. Вона не вилікує організм, але допоможе вирішити інші завдання:

- Нормалізувати рівень цукру в крові, привнести в організм корисні речовини, що не потрапляють в нього при дієті.
- Підвищити рівень В12, який знижується при прийомі деяких препаратів, зокрема метформіну.
- Підтримати роботу підшлункової залози. Нормалізувати вироблення інсуліну, вітаміну D. Зміцнити кістки, м’язи, сечостатеву систему.
- Забезпечити нормальне засвоєння речовин, що надходять, яке може бути порушено прийомом контролюючих цукор медикаментів.
- Поліпшити загальний стан та самопочуття.

Назви препаратів відрізняються, але багато в чому їхній склад схожий. Інструкція до продукції допоможе зробити оптимальний вибір із урахуванням стану здоров’я.

Найкращі вітаміни при цукровому діабеті

Для підтримки здоров’я діабетиків важливі:

- Гамма-ліпоєва та альфа-ліпоєва кислоти. Позитивно впливають на тіло, забезпечують захист нервових закінчень від ушкоджень.
- Біотин. Бере участь у підвищенні активності глюкокінази. Входить у всі БАДи для зниження цукру в крові.
- Карнітін. Забезпечує правильне функціонування ліпідів у виробництві енергії. Нормалізує кількість холестерину та тригліцеринів у крові. Запобігає діабетичному кетоацидозу.
- Коензин Q10. Його містять БАДи, що знижують цукор у крові. Насичує кров киснем, корисним при ретинопатії.
- Інозитол. Нормалізує рівень холестерину. Забезпечує здоров’я мембран клітин. Сприяє усуненню наслідків діабетичної невропатії.
- Марганець. Бере участь у регуляції рівня глюкози.
- Калій. Підвищує чутливість до інсуліну.
- Ванадій. Підвищує чутливість до інсуліну, нормалізує рівень глюкози.
- Вітаміни групи В: В6 – попереджає розвиток невропатій, балансує чутливість до глюкози, В12 – забезпечує правильне функціонування нервових клітин;
- Аскорбінова кислота – підвищує толерантність до глюкози.

Біодобавки для зниження цукру в крові також можуть містити компоненти D і Е, Хром, Цинк, Магній. Ці вітамінно-мінеральні добавки дозволять підтримувати нормальне функціонування внутрішніх органів хворого та запобігти розвитку ускладнень захворювання.

Хвороба найчастіше зустрічається у представників старшого покоління. Для них особливо важливий регулярний прийом антиоксидантів, які у необхідному обсязі присутні у спеціальних комплексах.

Як обрати БАД, що знижує цукор

При виборі препаратів, особливо для дітей діабетиків, слід уважно ознайомитися з інструкцією. Зверніться до лікаря для отримання призначення та здійснення контролю за прийомом препаратів. Часто хворий не потребує повного вітамінного комплексу. У такому разі лікар може призначити окремі речовини для покриття їх дефіциту.

БАДи для зниження інсуліну, прості та шипучі вітаміни для діабетиків ви можете купити на сайті довідника лікарських препаратів Likie. Для наших клієнтів:

- продаж онлайн - замовити засоби можна у будь-який час та з будь-якого місця;
- великий діапазон цін – вибирайте продукцію за доступною вартістю;
- великий каталог з фото, оглядами та відгуками;
- докладні інструкції - як пити, як приймати засіб, його побічні ефекти, показання та протипоказання;
- детальний опис складів та способу застосування для кожної позиції;
- доставка по Україні.

За потреби ми підберемо аналоги дорогих засобів і ви зможете купити їх недорого. Доставка організована в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти країни.

...
Розгорнути

Ціни на Вітаміни та БАДи / Вітаміни для діабетиків

Назва

Ціна

Стевія дієтична добавка, 50 г

75.40 - 75.40 ₴

Доппельгерц Актив Вітаміни для діабетиків в таблетках, 30 шт.

288.99 - 288.99 ₴

Фруктоза пор. 250 г

0.00 - 0.00 ₴

Стевія 50 г

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання