Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Вітаміни та БАДи

arrow

Вітаміни для вагітних і годуючих

Вітаміни для вагітних і годуючих

29 товарів знайдено

Вітаміни для вагітних і годуючих

З турботою про маму та малюка: які обрати вітаміни при вагітності

Організм вагітної жінки змінюється. По-новому протікають звичні процеси, потрібно більше живлення внутрішнім органам, може виникнути незвична реакція на ті чи інші подразники. Виникає потреба у збільшеній кількості корисних речовин. Впоратися з нею допоможуть вітаміни для вагітних.

Який обрати комплекс вітамінів для вагітних

Найчастіше лікарі призначають майбутнім мамам полівітаміни для вагітних. Це комплексні препарати, у складі яких присутні всі необхідні макро-, мікроелементи та вітаміни для майбутніх мам. Такі натуральні комплексні вітаміни для вагітних включають:

- Фолієву кислоту (В9 або Вс) – вітамін, необхідний для правильного формування клітин. Особливо важливим є його прийом на ранніх термінах вагітності. Саме в цей період відбувається закладання всіх органів майбутньої дитини. Фолієва кислота також сприятливо впливає на синтез гемоглобіну. Попереджає розвиток анемії, дефектів опорно-рухового апарату у дитини, проблем із психікою та інтелектом. Починайте пити фолієву кислоту ще до зачаття. Фахівці рекомендують почати прийом за три місяці до моменту запланованого запліднення.
- Кальцій – важливий будівельний матеріал для кісток, хрящів, зубів, волосся, нігтів майбутнього малюка. Це важливі вітаміни для вагітних 1 триместр і на наступних місяцях, адже необхідний кальцій плід витягатиме з організму матері. Уникнути проблем допоможе збільшення добової дози кальцію до 1400 мг (до вагітності норма становить 1000 мг).
- Вітамін Е – сприяє правильному формуванню дихальної системи малюка, допомагає молекулам кисню проникнути у кожну клітинку тіла плода. Виконує захисну антиоксидантну функцію. Нормалізує гормональний баланс. Бере участь у процесі формування плаценти. Попереджає мимовільне переривання вагітності.
- Магній – нормалізує обмінні процеси, є натуральною антистресовою речовиною. Налагоджує роботу серця та судин, мінімізує ризик появи судом.
- Йод - входить у більшість таблеток для вагітних. Без йоду внутрішні органи малюка можуть постраждати, адже кількості мікроелемента, що виробляється організмом матері, може виявитися недостатньо для покриття дефіциту.
- Залізо – популярний засіб для запобігання анемії. Також бере участь у синтезі білка, який буде необхідний для формування м’язової тканини. Знижує тонус матки.

У різні періоди прекрасного становища жінка потребує різного співвідношення корисних речовин. Так, 2 триместр характеризується формуванням та розвитком усіх внутрішніх органів та систем дитини. У цей час слід приймати більше вітамінів групи В, які забезпечують нормальний розвиток нервово-м’язових волокон. Для правильного розвитку плаценти комплекс має містити вітаміни С та Д.

3 триместр – час, коли вже сформований організм малюка продовжує активно розвиватися. Приймайте мінерали та вітамін Д, які зміцнюють кісткову тканину і не дозволяють вимиватись кальцію з організму матері. Список корисних речовин на всіх термінах можна доповнити лютеїном, омега-3, рутином, ретинолом.

Хороші вітаміни вагітним підібрати нескладно. Причому можна придбати якісний засіб недорого, обравши аналоги продукції відомих брендів.

Де замовити препарати для вагітних і вітаміни для мам

Будь-які препарати під час вагітності слід приймати лише після консультації з лікарем. Такий підхід дозволить уникнути проблем зі здоров’ям та мінімізувати ризики для ще ненародженої дитини. Вибирайте найкращі засоби та медикаменти, що не мають протипоказань та побічних ефектів для майбутніх мам. Не орієнтуйтесь на лідерів рейтингів та ТОПів препаратів. Можна обрати привабливі за ціною аналоги дорогих засобів і не втратити в якості.

У довіднику лікарських препаратів Likie представлено велику кількість пропозицій для прийому в період очікування та після пологів. Продаж на сайті здійснюється онлайн, що дарує безліч переваг:

- вивчити каталог можна у будь-який зручний момент;
- на сторінках з товарами розміщено всю необхідну інформацію;
- на сайті є вартість та фото продукції, огляди, відгуки покупців;
- можна обрати зручну форму випуску препарату - таблетки, капсули, сиропи та ін.;
- кожну позицію ми доповнили описом способу застосування – дізнайтеся, як пити або як приймати ліки та зробіть свій вибір.

Компанія Likie організує доставку продукції в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя Миколаїв, Полтаву, Одесу, Харків та інші регіони України.

...
Розгорнути

Ціни на Вітаміни та БАДи / Вітаміни для вагітних і годуючих

Назва

Ціна

Сумавіт матерна капсули для вагітних, 30 шт.

517.99 - 517.99 ₴

Фоленса табл. 400 мкг № 30

231.99 - 231.99 ₴

Елевіт-комплекс 2 другий та третій триместр, капсули, 30 шт.

771.99 - 771.99 ₴

Елевіт пронаталь таблетки № 30

535.99 - 535.99 ₴

Відповіді на поширені питання