Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Вітаміни та БАДи

arrow

Тонізувальні препарати

Тонізувальні препарати

19 товарів знайдено

Тонізувальні препарати

Як позбутися втоми: вітаміни для енергійності та бадьорості допоможуть впоратися з проблемою

Стан підвищеної стомлюваності може наступити будь-якої миті. Часто він пов’язаний із зміною сезонів, зміною погоди, впливом інших зовнішніх факторів. Іноді пригнічений стан спричинений внутрішніми причинами, проблемами, захворюваннями. Позбутися раптової апатії і повернути бажання діяти можна різними способами. Один з них – пігулки для енергії та бадьорості, створені на натуральній основі.

Що повинні містити таблетки для надання сил

Сонливість, втома, швидка стомлюваність, небажання працювати – все це ознаки нестачі енергії в організмі. Таблетки від втоми допоможуть впоратися з проблемою. Але тільки в тому випадку, якщо їх склад з натуральних інгредієнтів ретельно збалансований.

Препарати для підвищення фізичної активності та гарного настрою не повинні містити небезпечних для здоров’я наркотичних речовин. Сучасні таблетки містять у складі комплекси вітамінів та мікроелементів з корисними для людини властивостями.

Які речовини містять пігулки для бадьорості? Багато виробників включають у формули засобів такі компоненти:

- В1 – стабілізує провідність нервових імпульсів, підтримує працездатність.
- В2 і В3 – активізує переробку білків, жирів та вуглеводів, сприяє вивільненню енергії з продуктів харчування.
- В6 – його містять таблетки енергетики, що підвищують активність головного мозку та працездатність.
- В9 – нормалізує роботу нервової системи, допомагає налагодити режим сну, покращує настрій.
- В12 - допомагає налагодити роботу еритроцитів та транспортування кисню до внутрішніх органів.
- Аскорбінова кислота - активно бореться з депресіями, бере участь у виробленні "гормону щастя" - серотоніну.

Тонізуючі препарати можна приймати для профілактики депресивних станів восени та навесні. Не менш корисними препарати підвищення працездатності будуть у періоди великих фізичних і розумових навантажень. Засоби від втоми слід підбирати з урахуванням потреб організму, симптомів, показань та протипоказань. Багато препаратів від занепаду сили продаються без рецепта. Вибираючи в аптеці засоби від перевтоми будьте дуже уважні:

- вивчіть спосіб застосування, склад засобу, побічні ефекти;
- зверніть увагу на дозування ліків, форму випуску;
- детально вивчіть терміни придатності та рекомендації виробника.

Препарати, що підвищують працездатність організму, слід приймати строго за інструкцією.

Який тонізуючий засіб обрати краще

У різні періоди життя людина може втратити активність з різних причин. Це нормально та цілком властиво природі людини. Але іноді пригнічений стан переходить у стадію хронічного та потребує професійного лікування. Не варто запускати проблему – впоратися з нею можна і самотужки. Обирайте таблетки для підняття настрою та працездатності – їх можна купити онлайн на сайті довідника лікарських препаратів Likie. У каталозі ви знайдете не тільки таблетки від втоми, але й препарати для підвищення тонусу в інших формах випуску:

- капсули для зручного прийому;
- краплі, розчини;
- сиропи, екстракти;
- розчини для ін’єкцій.

Підбираючи препарати, що тонізують організм, для чоловіків і жінок враховуйте вік пацієнта, наявність хронічних та гострих захворювань, особливості роботи, режим дня, раціон харчування. Головне завдання вітамінних комплексів – компенсувати дефіцит речовин в організмі. Якщо сумніваєтеся у правильності вибору – зв’яжіться з консультантами Likie для отримання допомоги та рекомендацій.

Замовити засоби зручно безпосередньо через сайт. У каталозі – великий список пропозицій для вирішення проблеми стомлюваності. Вибирайте за ціною (вартість може бути і високою, і доступною), відгуками, оглядами, фото. Дізнайтеся, як пити і як приймати засіб, чи є протипоказання та побічні ефекти. У продажу є аналоги продукції відомих брендів – їх можна купити недорого без втрати якості.

Доставка продукції організована по всій Україні - Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти.

...
Розгорнути

Ціни на Вітаміни та БАДи / Тонізувальні препарати

Назва

Ціна

Геровітал Плюс розчин Доктора Тайсса 500 мл

314.99 - 314.99 ₴

Геровітал Плюс розчин Доктора Тайсса 200 мл

149.50 - 149.50 ₴

Вігор 250 мл бальзам

61.60 - 61.60 ₴

Хоат Хієт №40 (Фітоцереброліз) капсули

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання