Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Вітаміни та БАДи

arrow

Сорбенти та детоксиканти

Сорбенти та детоксиканти

87 товарів знайдено

Сорбенти та детоксиканти

Сорбенти та детоксиканти: ефективне вирішення проблеми інтоксикації

Отруєння або інтоксикація – одна з найпоширеніших медичних проблем людства. Впоратися з нею допомагають спеціальні сорбенти для очищення організму. Ефективність подібних препаратів була науково доведена та обґрунтована вченими ще у 18 столітті. Сьогодні впевнено можна стверджувати: сорбенти для виведення токсинів – перевірений часом та надійний засіб.

Детоксикуючі препарати: види та форми

Купити сорбенти слід у всіх випадках, що вимагають оперативного та ефективного виведення токсинів з організму. Препарати для дорослих та дитячі формули працюють за схожим принципом: поглинають отруйні речовини та виводять їх з організму. Замовити можна продукцію в різних формах випуску (від вибору залежатиме і спосіб застосування ліків):

- ентеросорбенти або сорбенти для кишечника - їх приймають перорально, часто представлені як гель, сорбент таблетки, порошок, сорбент у стиках, в капсулах, в рідкій формі;
- для зовнішнього застосування (зазвичай це сорбенти, які застосовують при шкірних захворюваннях) – як правило, це засіб у порошку (присипка, пудра) або мазь;
- для внутрішньовенного введення – такі засоби використовуються для очищення крові, плазми.

Для домашнього самостійного застосування найчастіше використовують ентеросорбенти, випущені в таблетках, в рідкій або гелеподібній формі.

Як обрати сорбенти для дітей

Особливу увагу слід приділити вибору препарату для дитини. Детоксикант може знадобитися при алергії, проносі, для шлунка. Незамінними очищаючі лікарські препарати для дітей будуть при блювоті, при отруєнні їжею, при кишкових інфекціях, дисбактеріозі. Основними критеріями вибору ліків для новонароджених, для немовлят та дітей молодшого віку повинні бути:

- безпека – вибирайте засоби, у складі яких натуральні компоненти;
- зручність застосування – дитячий сорбент найчастіше випущений у формі рідини, сиропу, гелю (не можна давати дітям капсули);
- ефективність – при діареї, блювоті та інших проблемах у малюка важливо екстрено надати допомогу.

Інструкція із застосування – основний інструмент при виборі медикаментів для дитини. Детально вивчіть її, дізнайтеся, як пити ліки і переконайтеся, що їх можна застосовувати дітям певного віку. Вибираючи дитячі ліки, спирайтеся не на відгуки та вартість, а на безпеку, доведену ефективність та рекомендації педіатра.

Як працюють сорбенти при отруєнні

На кожен сучасний сорбент інструкція представлена ​​у дуже детальному вигляді. У ній вказано список діючих речовин, включених у формулу, описані дозування для прийому у різних вікових групах і при різних проблемах. В анотації ви знайдете інформацію про те, як приймати препарат, про показання, протипоказання та побічні ефекти ліків.

Препарати цієї групи працюють по-різному:

- адсорбенти поглинають отруйні речовини своєю поверхнею;
- абсорбенти розчиняють токсини, що іноді уповільнює виведення отруйних речовин із організму;
- Іонообмінні засоби проводять заміщення іонів на замінники, включені до складу препарату.

При сильній інтоксикації фахівець може призначити прийом препаратів комплексної дії.

Коли застосовувати препарати для очищення організму

Детоксикація від алкоголю - один з найпоширеніших напрямків використання препаратів цієї групи. Сорбенти від похмілля допомагають позбавитися наслідків зловживання спиртними напоями, вивести з організму продукти розпаду спирту. Важливо розуміти - сорбенти при алкогольному отруєнні та при похміллі не позбавлять від руйнівної дії алкоголю. Вони лише полегшують стан хворого та допомагають покращити самопочуття.

Сорбент може застосовуватися і для лікування дерматологічних захворювань. Так, сорбенти для шкіри використовують від прищів, акне, а також застосовують для лікування опіків, ран, запалень, виразок, грибкових уражень.

При вагітності сорбуючі засоби рекомендують застосовувати для усунення алергічних симптомів, поява яких спричинена гормональною перебудовою організму. Для вагітних вибирайте натуральні препарати, наприклад, пектинові сорбенти та їх аналоги.

Можна підібрати засоби для схуднення, для печінки, для застосування після лікування глистів. Розроблено формули для прийому при здуттях живота, активному газоутворенні, кишкових інфекціях та інших проблемах, що потребують ефективної детоксикації. Протипоказаннями для прийому сорбуючих препаратів є кишкові та шлункові кровотечі, індивідуальна непереносимість компонентів, виразкова хвороба в активній фазі.

Довідник лікарських препаратів Likie – зручна платформа для підбору детоксикантів. У каталозі сайту ви знайдете недорогі ефективні препарати з детальним оглядом їх властивостей. Не важко підібрати сорбент у пакетиках, у формі гелю, таблеток, капсул та інших формах і купити їх недорого. Продаж здійснюється онлайн - на сторінках з товарами вказані ціна та склад ліків, розміщені реальні фото та докладно описаний спосіб застосування. Нами здійснюється доставка по всій території України, в тому числі до Києва, в Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв.

...
Розгорнути

Ціни на Вітаміни та БАДи / Сорбенти та детоксиканти

Назва

Ціна

Сорбекс Дуо капсули по 270 мг, 20 шт.

128.99 - 128.99 ₴

Бетаргін розчин питний, по 10 мл у скляних контейнерах, 20 шт. - Фарматіс

772.99 - 772.99 ₴

Детоксил таблетки N30

428.99 - 428.99 ₴

Петруша капсули 0.5 №10

61.53 - 61.53 ₴

Відповіді на поширені питання