Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Вітаміни та БАДи

arrow

Риб'ячий жир та Омега-3

Риб'ячий жир та Омега-3

124 товарів знайдено

Риб'ячий жир та Омега-3

Омега-3: користь риб’ячого жиру для організму

Про користь риб’ячого жиру відомо давно. Цей препарат завжди давали дітям для вирішення проблем зростання, попередження розвитку рахіту, зміцнення імунної системи. Підходить препарат не лише для дітей. Він корисний для жінок, для чоловіків, для людей похилого віку. Це підтримка для підлітка під час активного зростання та підвищених розумових навантажень.

Що це - вітаміни Омега-3

Дослідження риб’ячого жиру та його впливу на організм проводилися довго. Дослідження увінчалися серйозним успіхом. Вченим вдалося виділити кілька жирних кислот, які мають вагомий вплив на організм представників північних народностей. Ці люди можуть похвалитися довголіттям, міцним здоров’ям, стійкістю до широкого спектру захворювань, відсутністю проблем серцево-судинної системи та артеріального тиску. До таких кислот відносять:

- ейкозапентаенову кислоту;
- докозагексаєнову кислоту.

Вони у великій кількості містяться у жирних сортах риби. Дані кислоти відносяться до гормоноподібних речовин та забезпечують трансфер інформації між клітинами. Це найкраще рішення для імунітету, для шкіри, для волосся та нігтів, для внутрішніх органів та систем.

Омега 3 - вітаміни, які не виробляються організмом людини, але вкрай необхідні йому Саме тому слід включити до раціону риб’ячий жир у капсулах або таблетки Омега-3.

Який купити риб’ячий жир

В аптеці Омега-3 препарати доступні у різних видах. Враховуйте при виборі спосіб застосування, форму випуску (подумайте, як пити ліки зручніше). Для дорослих випускають вітаміни у таблетках та капсули. Дітям зручніше давати сироп чи рідкий варіант засобу.

Враховуйте такі моменти:

- Ступінь очищення риб’ячого жиру - виробник повинен очищати натуральний продукт методом молекулярної сублімації, адже тільки так вдається позбутися важких металів, що накопичуються в океанічній рибі.
- Форма випуску, тип упаковки - тара має бути світлонепропускною. Форму випуску підбирайте індивідуально.
- Виробник - виберіть продукцію брендів, що зарекомендували себе.
- Наявність сертифікатів
- Термін придатності.

До препарату повинна додаватися докладна інструкція із застосування. У ній мають бути зазначені склад, побічні ефекти, показання та протипоказання, дозування. Вивчіть склад за такими характеристиками:

- кількість ЕРА та DHA, їх концентрація та співвідношення;
- джерело кислот;
- форма активної речовини та наявність додаткових компонентів.

Від правильності вибору препарату залежатиме його корисність.

Чим корисний комплекс Омега-3

У Омега-3 протипоказання практично відсутні. Побічний ефект – також рідкість для цих натуральних кислот. Проте їхня користь безсумнівна. Препарати покращують роботу багатьох систем та внутрішніх органів, серед яких:

- Серцево-судинна система – препарати очищують стінки судин, нормалізують кровотворення, усувають холестерин, мінімізують ризик розвитку тромбозу, ішемічної хвороби серця, атеросклерозу.
- Кісткова тканина, опорно-руховий апарат – корисним буде риб’ячий жир для суглобів, зміцнення скелета. Стимулює кальцієвий обмін, сприяє правильному розвитку кісткової тканини у ранньому віці, знижує ризик розвитку остеопорозу у дорослих.
- Імунітет – активізує захисні функції організму, сприяє покращенню роботи лейкоцитів у місцях запалень, захищає дихальні шляхи від вірусів та бактерій.
- Репродуктивна система – нормалізує менструальний цикл, мінімізує ризик розвитку доброякісних пухлин у статевих органах.
- Нервова система, головний мозок – забезпечує повноцінне функціонування головного мозку, активізує розумову діяльність. Покращує зір, пам’ять, позитивно впливає на когнітивні процеси.
- Шкіра – допомагає усунути дерматологічні проблеми, продовжує молодість шкіри, забезпечує її здоров’я. Знижує ризик алергічних реакцій, зміцнює епідерміс.
- Емоційна сфера – Омега-3 сприяє виробленню гормону щастя – серотоніну. Знижує рівень тривожності, підвищує стресостійкість.

Властивості риб’ячого жиру та його просте застосування – гідні причини для того, щоб зробити цю речовину постійним компонентом вашого раціону.

Як приймати ліки Омега-3

Якісний риб’ячий жир протипоказань практично не має. З обережністю слід приймати препарат при схильності до алергії, сечокам’яній та жовчнокам'яній хворобах, проблемах щитовидної залози, туберкульозі, геморагічному синдромі.

Як приймати препарат? Спосіб застосування дуже простий. Дорослим рекомендується вживати добавку у кількості 250 мг на добу. Дітям призначають 100-250 мг риб’ячого жиру щодня. У період вагітності кількість омега-3 збільшують до 250+150 мг на добу.

У довіднику лікарських засобів Likie представлений великий асортимент Омега-3 від різних виробників. Замовити обраний товар зручно онлайн, скориставшись каталогом сайту. Можна купити препарати недорого – ціна багато в чому залежить від бренду виробника та обсягу упаковки. У продажу є пропозиції різної вартості.

Кожна з позицій на сайті доповнена фото, оглядом, відгуками. Є інструкція із застосування, вказані показання, дозування. Наші співробітники допоможуть обрати засіб, підібрати аналоги. Доставка здійснюється в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Миколаїв, Полтаву та інші населені пункти України.

...
Розгорнути

Ціни на Вітаміни та БАДи / Риб'ячий жир та Омега-3

Назва

Ціна

Кальцію цитрат табл. № 30

403.99 - 403.99 ₴

Сліп капс. № 30

507.99 - 507.99 ₴

Омега-3 капс. м'як. № 30

278.99 - 278.99 ₴

Клінікал Хаір скін енд нейлс капс. № 30

804.99 - 804.99 ₴

Відповіді на поширені питання