Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Вітаміни та БАДи

arrow

Поживні продукти

Поживні продукти

113 товарів знайдено

Поживні продукти

Поживні продукти: як скласти раціон з найбільшою користю

За один прийом їжі людина може з’їсти обмежений обсяг продуктів. І тільки від правильності вибору складових страви залежить, наскільки корисною виявиться їжа для організму.

Всесвітній тренд здорового харчування та правильного способу життя нерозривно пов’язаний із грамотним складанням раціону харчування. Тільки від вас залежить, скільки поживних речовин ви вживаєте за один прийом їжі і наскільки корисною вона буде.

Що таке поживна цінність продуктів

За кількістю включених в інгредієнти вітамінів, мінералів, антиоксидантів та фітоелементів можна судити про їхню харчову цінність.

Найвища харчова цінність у продуктах харчування – 100 одиниць, а мінімальна – 0 одиниць. При складанні раціону слід враховувати інші показники:

- вміст вуглеводів;
- глікемічний індекс;
- кількість жирів, білків.

Дієтологи рекомендують вибирати продукти, що містять складні вуглеводи - овочі та фрукти, ягоди та бобові культури. Уникайте частого вживання їжі з простими вуглеводами та високим глікемічним індексом – користі від неї організм не отримає.

Добова потреба організму в протеїнах становить 1-1,5 г білка на кожний кілограм маси тіла. Вибираючи білковмісні інгредієнти віддайте перевагу протеїнам рослинного походження з невеликим вмістом калорій. Тваринних жирів у раціоні має бути мінімальна кількість. Знизьте кількість споживаних маргарину, масла, віддайте перевагу каноловому та оливковому маслу. Їжу краще не смажити, а запікати та варити.

Глікемічні індекси (ГІ) дозволяють визначити, наскільки сильно впливають ті чи інші компоненти на рівень цукру в крові. Порівняння проводиться з глюкозою, рівень якої береться за 100%. Індекс поживної цінності продуктів буде нижчим за умови високого вмісту в них жирів і клітковини. Високим ГІ вважається інтервал 1-55, середнім – 55-69, низьким – від 70 і вище. Інформація про ГІ допоможе визначити рівень ситості при вживанні страв. Наприклад, їжа з високим ГІ наситить швидше, але ситість не відчуватиметься довго. При низькому ГІ організм відчуває насичення із затримкою, але воно збережеться довше.

Від чого залежить ГІ? На цей показник впливають різні фактори:

- обробка сировини - неочищені зерна мають нижчий ГІ, ніж очищені;
- цілісність - подрібнена сировина перетравлюється швидше, ніж при вживанні великих фракцій (наприклад, цілісні зерна пшениці та борошно з неї);
- кількість клітковини – чим її більше, тим нижче ГІ, адже продукти засвоюються довше.

Також на ГІ впливає кількість протеїну та жирів, спосіб приготування страви, рівень зрілості (для фруктів та овочів).

Навіщо потрібна таблиця поживної цінності товарів

Підбирати поживні речовини та харчові продукти найзручніше за допомогою таблиці ГІ та ПЦ. Внесені до неї дані допоможуть легко скласти збалансований раціон та покращити самопочуття. Ви зможете уникнути проблем із зайвою вагою та різними захворюваннями, викликаними неправильним харчуванням.

Поживні низькокалорійні продукти - найкращий вибір при правильному схудненні

Таблиці глікемічних індексів та поживної цінності товарів - незамінний помічник при складанні збалансованого раціону. Він необхідний:
для скидання ваги;

- підтримки хорошої фізичної форми;
- щодо реабілітаційного періоду після перенесених захворювань.

Завдяки отриманій із довідників інформації можна купити саме ті інгредієнти для приготування страв, які приносять найбільшу користь. Причому не важко підібрати продукцію недорого. У продажу представлено безліч товарів за доступною вартістю.

Якщо основні прийоми їжі можна грамотно розрахувати за допомогою таблиць, що робити при підборі перекусів? Довідник лікарських препаратів Likie пропонує замовити батончики, напої, розчини, сиропи, склад яких ретельно підібраний професіоналами з урахуванням усіх найважливіших індексів та показників. Така продукція не викликає побічних ефектів, приваблює приємним смаком, забезпечує ситість на тривалий час та ефективно допомагає дбати про здоров’я.

Замовити зручно на сайті. Для цього вивчіть каталог – у ньому вказані всі ціни на товари, представлені реальні фото, відгуки, огляди. Наші співробітники розкажуть, як пити, як приймати препарати, нададуть додаткову інформацію про:

- способи застосування;
- показання та протипоказання;
- аналоги до тих засобів, які ви не можете знайти.

На сайті також представлений великий вибір ліків, пігулок, капсул та препаратів в інших формах випуску для вирішення широкого спектру проблем здоров’я. Оформлюючи покупку онлайн, ви купуєте товари з доставкою. Ми надішлемо продукцію в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони України.

...
Розгорнути

Ціни на Вітаміни та БАДи / Поживні продукти

Назва

Ціна

Цукерки Равлик Боб 30 г, яблуко, груша

28.99 - 28.99 ₴

Цукерки Равлик Боб 30 г, яблуко

28.99 - 28.99 ₴

Гематоген-натур + плитка, 50 г

18.99 - 18.99 ₴

Цукерки Равлик Боб 30 г, яблуко, малина

33.99 - 33.99 ₴

Відповіді на поширені питання