Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Вітаміни та БАДи

arrow

БАДи для суглобів

БАДи для суглобів

205 товарів знайдено

БАДи для суглобів

Вітамінні та мінеральні препарати для суглобів і кісток

З віком здоров'я опорно-рухового апарату стає все більш значущим. Особливо це стосується тих, чий спосіб життя малорухливий. Може, ви перенесли травму і тепер потребуєте реабілітації. Можливо, вас турбує остеопороз, артроз чи інше хронічне захворювання, і ви шукаєте спосіб підтримати здоров'я. Вітаміни, мінерали та інші біологічно активні добавки для кісток і суглобів можуть допомогти у лікуванні.

Якщо ви дотримуєтеся повноцінного раціону, найімовірніше, ви отримуєте необхідні вітаміни для суглобів і кісток з їжі. Але аптечні препарати для зміцнення кісток і суглобів здатні повністю заповнити дефіцит необхідних речовин, що є актуально для людей у ​​групі ризику.

Відомо, що міцним кісткам і суглобам сприяють кальцій та вітамін D, але не всі чули про важливість магнію та калію. Магній покращує засвоєння вітаміну D, а калій запобігає вимиванню кальцію з кісток. У добавках для зміцнення суглобів ці мінеральні речовини часто йдуть разом.

Які речовини можуть входити в оздоровчий засіб для суглобів?

- Кальцій — один із найважливіших мінералів для опорно-рухової системи. Кальцій міститься у молочних продуктах, але БАДи для кісток і суглобів здатні повністю заповнити його дефіцит.
- Вітамін D сприяє засвоєнню кальцію, тоді як його нестача може призвести до втрати кісткової маси. Дефіцит вітаміну D зустрічається дуже часто, особливо серед людей із темною шкірою та людей похилого віку.
- Магній допомагає організму засвоювати кальцій та вітамін D. Необхідний рівень магнію знижує ризик переломів і прискорює процес реабілітації, а його нестача провокує розвиток остеопорозу.
- Вітамін С важливий не тільки для імунної функції, також він бере участь у формуванні білка колагену, необхідного для мінералізації кісток.

Інші БАДи для суглобів, зв'язок і кісток

- Риб'ячий жир і жирні кислоти омега-3 входять до складу мембран хондроцитів, клітин хрящової тканини. Крім того, вони мають протизапальну дію. Вибирайте препарати для хрящової тканини, які містять ейкозапентаєнову (EPA) та докозагексаєнову (DHA) омега-3 кислоти.
- Глюкозамін і хондроїтин — природні компоненти хрящової тканини, яка амортизує суглоби. Їх вживання може зменшувати біль у суглобах та полегшувати симптоми артриту.
- Колагенові добавки здатні підвищувати щільність кісток, у такий спосіб уповільнюючи розвиток остеопорозу.
- Засоби для відновлення суглобів на рослинній основі можуть містити імбир і куркуму, що знімають запалення і мають імуностимулюючі та антибактеріальні властивості.

При грамотному підході біодобавки для суглобів сприяють регенерації кісткової та хрящової тканини, але для кращого ефекту їх слід застосовувати разом із дієтою, лікувальною гімнастикою та медичною підтримкою. Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем-ортопедом, щоб уникнути специфічних реакцій організму.

Пам'ятайте про якість та купуйте препарати для відновлення суглобів лише у надійних аптеках. Купити вітаміни для суглобів і зв'язок з доставкою по всій Україні можна через сайт довідника лікарських препаратів Likie. У каталозі ви знайдете докладний огляд біодобавок, відгуки, вартість в аптеках вашого міста, склад, показання та спосіб застосування. Також ви можете підібрати аналог за активною речовиною та легко замовити потрібний засіб онлайн.

...
Розгорнути

Ціни на Вітаміни та БАДи / БАДи для суглобів

Назва

Ціна

Глюквамін капсули, що сприяють відновленню хрящової тканини, 60 шт.

490.99 - 490.99 ₴

Кальцій-Д3 Нікомед Остеофорте таблетки, 30 шт.

250.99 - 250.99 ₴

Декрістол Д3 таблетки по 2000 МО, 30 шт.

271.99 - 271.99 ₴

Картіджен форте таблетки, 30 шт.

580.99 - 580.99 ₴

Відповіді на поширені питання