Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Вітаміни та БАДи

arrow

БАДи для травлення

БАДи для травлення

318 товарів знайдено

БАДи для травлення

Які препарати обрати для нормалізації травлення

Розлади травлення – одна з найчастіших проблем. З нею стикається практично кожна людина починаючи з молодшого і до похилого віку. Для відновлення роботи шлунково-кишкового тракту приймають спеціальні препарати, підбір яких здійснюють з урахуванням:

- виразності та типу симптомів;
- наявності протипоказань;
- цілі прийому препарату;
- зручності способу застосування;
- ціни на ліки.

Таблетки для травлення можна умовно поділити на 2 категорії. До першої відносяться ферментативні препарати для одноразового застосування (зняття симптомів). До другої – засоби для тривалого застосування.

Як обрати засіб для покращення травлення

Підбирати таблетки для покращення травлення можна самостійно. Такий підхід можливий за відсутності протипоказань, у тому числі – хронічних захворювань. Не займайтеся самолікуванням та й при сильних проявах симптоматики, болях. Зверніться до спеціаліста, який підбере грамотне та ефективне лікування.

Що краще використовувати для відновлення травлення

Обрати препарат для покращення травлення зручно у каталозі сайту довідника лікарських препаратів Likie. На сторінках ресурсу представлений великий асортимент, у який включені засоби з доведеною ефективністю.

Які препарати, що покращують травлення, краще купити? До ТОП ефективності входять такі категорії речовин:

- гастропротектори;
- антациди;
- адсорбенти;
- ферменти та антиферменти;
- вітрогінні препарати для швидкого травлення їжі.

Дія добавок відрізнятиметься залежно від виду. Але всі вони працюють комплексно, здійснюючи детоксикувальну, адсорбуючу, холелітолічну, обволікаючу дію. Призначення засобів також відрізняється. Це можуть бути ліки для поліпшення травлення:

- для регуляції кислотності шлунка;
- з ліполітичною дією;
- з жовчогінним ефектом.

Ліки для травлення часто представлені у формі суспензій, сиропів, порошків, капсул. Користуються попитом таблетки для перетравлення їжі - їх зручно приймати навіть далеко від дому.

Якими ще бувають ферментні препарати

Популярний вибір при розладах шлунково-кишкового тракту - доповнення традиційного лікування прийомом БАДів. Біологічно активні добавки позитивно впливають на ефект лікування, прискорюють настання результату. Бади рекомендується застосовувати для:

- профілактики захворювань ШКТ та дванадцятипалої кишки;
- доповнення раціону флавоноїдами, флаволігнанами, хлорогеновою кислотою;
- для відновлення процесу жовчовиділення та інших проблем.

Будь-які ліки для кишківника та шлунка, у тому числі БАДи, не можна приймати за наявності протипоказань. До них відноситься алергія на складові препарату, індивідуальна непереносимість компонентів, хронічні захворювання ШКТ. Уважно вивчіть інструкцію, дізнайтеся, як приймати засіб, вивчіть показання та побічні ефекти, рекомендації виробника. За потреби знайдіть безпечні для вас аналоги.

Які БАДи для травлення можна приймати під час вагітності

Дуже уважно потрібно вибирати таблетки для покращення травлення та обміну речовин при вагітності та лактації. Погодьте прийом з лікарем, не робіть вибір самостійно.

У період очікування малюка організм жінки зазнає багатьох змін. Створюється тиск на внутрішні органи, з’являються збої у роботі ШКТ. Вибирайте безпечні та м’якодіючі вітаміни для травлення. Звертайте увагу на форму випуску, аромат, смак засобу. Таблетки для прискорення травлення можуть спричинити відторгнення через токсикоз, суспензії часто мають яскравий смак. Краще замовити препарат з нейтральними характеристиками та зручний для прийому.

Таблетки для кращого перетравлення їжі є у продажу за різною вартістю. Не важко підібрати ефективні рішення недорого. Скористайтеся зручним онлайн сервісом Likie:

- на сайті багато відгуків та оглядів засобів;
- є фото товарів та докладний опис;
- на сторінках розміщені інструкції – дізнайтеся заздалегідь, як пити добавку;
- вивчіть склад та підберіть найкращий засіб для себе.

Нами організована доставка в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони України.

...
Розгорнути

Ціни на Вітаміни та БАДи / БАДи для травлення

Назва

Ціна

Хумана електроліт з фенхелем, 6,25 г

23.99 - 23.99 ₴

Гідробаланс капсули 500 мг N30

252.99 - 252.99 ₴

Печаєвські таблетки від печії зі смаком малини, 20 шт.

58.30 - 58.30 ₴

Урсогепавін капсули по 510 мг, 30 шт.

606.99 - 606.99 ₴

Відповіді на поширені питання