Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Вітаміни та БАДи

arrow

БАДи для органів дихання

БАДи для органів дихання

161 товарів знайдено

БАДи для органів дихання

БАДи для органів дихання

Число випадків постковідного синдрому і хронічних хвороб легень зростає, і це привід звернути більше уваги на здоров'я дихальної системи. Поліпшити його допомагають вітаміни для легенів і бронхів.

Здорові органи дихання забезпечують нормальне насичення киснем, а також відіграють ключову роль в імунітеті: повітря, яке ми вдихаємо, містить потенційно небезпечні речовини та мікроорганізми, і наша дихальна система має швидко й ефективно з ними боротися.

Можливо, ви чули про переваги препаратів для зміцнення легень, які підтримують необхідний рівень вітамінів та мінералів в організмі. Вітаміни для відновлення легень можуть бути особливо корисні для людей з такими хворобами дихальної системи:

- хронічне обструктивне захворювання легень;
- астма;
- бронхіт;
- емфізема;
- муковісцидоз;
- грип;
- застуда.

Комплекс вітамінів для дихальної системи допоможе полегшити неприємні симптоми та прискорити процес одужання.

Вітаміни А, С і Е вважаються особливо корисними для тих, хто страждає на хронічні респіраторні захворювання, оскільки сприяють відновленню легеневої тканини. Вітаміни-антиоксиданти контролюють запальні процеси в альвеолах, нейтралізуючи дію вільних радикалів. Це дозволяє організму використовувати кисень ефективніше.

БАДи для дихальної системи приносять користь поповнюючи запаси важливих поживних речовин в організмі. Проте необхідно проконсультуватися з лікарем перш ніж пити добавки для легень, особливо якщо ви регулярно приймаєте інші лікарські препарати. Це пов'язано з тим, що деякі добавки можуть взаємодіяти з ліками та впливати на їхню ефективність.

БАДи для здоров'я легень відновлять дефіцити основних вітамінів і мінеральних речовин, що забезпечить надійну роботу дихальної системи та всього організму загалом. Купити вітаміни для органів дихання за аптечними цінами можна на сайті довідника лікарських препаратів Likie. У каталозі ви знайдете повноцінний огляд і відгуки на необхідні ліки, а також склад, аналоги та спосіб застосування. Доставка можлива по всій Україні — просто замовляйте онлайн і забирайте у зручній для вас аптеці!

...
Розгорнути

Ціни на Вітаміни та БАДи / БАДи для органів дихання

Назва

Ціна

Синудафен капсули, 30 шт.

238.99 - 238.99 ₴

Гамма льодяники від кашлю та роздратування в горлі зі смаком малини, 24 шт.

129.99 - 129.99 ₴

Гамма рослинний сироп від кашлю, 100 мл

157.50 - 157.50 ₴

Екстратерм пастилки від кашлю з ісландським мохом і вітаміном С, зі смаком полуниці, 24 шт.

257.99 - 257.99 ₴

Відповіді на поширені питання