Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Антибіотики

arrow

Антибіотики в гінекології

Антибіотики в гінекології

1 товарів знайдено

Антибіотики в гінекології

Антибіотики при гінекологічних інфекціях: види препаратів та показання до застосування

Для лікування вагінальних інфекцій, причиною яких стало зараження патогенними мікроорганізмами, може застосовуватися широкий спектр засобів, об’єднаних у групу “антибактеріальні препарати”. Така терапія може знадобитись, зокрема, при діагностуванні запальних процесів, спричинених бактеріальними інфекціями різного типу. Гінекологічні таблетки від запалення не замінять собою протигрибкові препарати у гінекології. Саме тому, перш ніж купити медикаменти, обов’язково зверніться до лікаря для проходження обстеження та постановки грамотного діагнозу.

Протизапальні препарати в гінекології застосовуються при наступних захворюваннях:

- запалення ендометрію стінок матки;
- запальні процеси у шийці матки;
- вагініти, кольпіти;
- запалення вульви, вульвіти;
- аднексити, оофорити - інфекційні ураження яєчників, фалопієвих труб, придатків;
- ерозії та ін.

Протизапальні ліки – обов’язкова частина лікування гінекологічних хвороб. Таблетки від запалення мають стати важливою частиною терапії при діагностуванні захворювань бактеріальної природи. Не відкладайте візит до лікаря з появою перших симптомів – невиліковані інфекції можуть стати причиною серйозних ускладнень та, як наслідок – безпліддя.

Антибіотики широкого спектра дії у гінекології

Позбутися інфекцій та попередити розвиток ускладнень допоможуть препарати різного типу. Список варіантів коштів досить великий і включає:

- протимікробні пігулки у гінекології;
- мазі, креми, гелі;
- свічки з антибіотиком;
- ін’єкції та ін.

Лікар підбере протизапальні пігулки у гінекології або медикаменти для парентерального застосування.

Гінекологічні антибіотики можуть належати до різних груп. Це пеніциліни, цефалоспорини, тетрацикліни, макроліди, комбіновані антибіотики та інші сучасні гінекологічні засоби. В окремий список можна винести сильний антибіотик, застосування якого проводиться через уколи. Такі препарати призначають як лікування при запаленнях високої інтенсивності та вводять в умовах стаціонару. Це засоби широкого спектра дії – монобактами та карбапенеми. Допомагають впоратися з тяжкими інфекціями, при яких звичайний протигрибковий крем марний.

При неускладнених інфекціях як самостійне лікування, а також як частина комплексного лікування можуть використовуватися засоби місцевого застосування. Це різні вагінальні супозиторії, креми. До цієї групи препаратів належить і протигрибкова мазь.

Як відновити мікрофлору при антибіотикотерапії

Антибіотичні засоби вбивають як патогенну флору, так й корисні організму мікроорганізми. Відновити природний баланс допоможуть спеціальні добавки перорального або місцевого застосування. Пробіотики у гінекології призначаються повсюдно. Вони допомагають збалансувати кислотно-лужний баланс піхви та уникнути вагінозів.

Як замовити препарати для лікування гінекологічних захворювань

У каталозі сайту довідника лікарських препаратів Likie ви знайдете великий перелік гінекологічних медикаментів для вирішення різних проблем жіночого здоров’я. Продаж здійснюється онлайн із можливістю оформлення доставки по Україні. Для наших клієнтів – найкращі умови співпраці:

- доступні ціни;
- підбір аналогів за властивостями, вартістю;
- реальні фото та відгуки;
- детальні огляди.

Ми зібрали інформацію про склади, способи застосування, показання, протипоказання, побічні ефекти для кожної з позицій. Наші співробітники допоможуть розібратися в інструкціях, розкажуть, як пити та як приймати ліки. Ми допоможемо купити якісні засоби недорого та з доставкою до вашого населеного пункту - у Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони. На сайті доступна послуга бронювання ліків з доставкою у зручну для придбання аптеку.

...
Розгорнути

Ціни на Антибіотики / Антибіотики в гінекології

Назва

Ціна

Сумамед таблетки, що диспергуються по 500 мг, 3 шт.

485.11 - 485.11 ₴

Відповіді на поширені питання