Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Антибіотики

arrow

Антибіотики в дерматології

Антибіотики в дерматології

11 товарів знайдено

Антибіотики в дерматології

Як обрати ефективний антибіотик при шкірних інфекціях

Сверблячка, печіння, почервоніння, біль при дотиках, підвищення температури - ці симптоми супроводжують різні дерматологічні патології. Вони можуть виникнути з різних причин - потрапляння до ранок патогенних мікроорганізмів, загального зараження організму, зниження імунітету та ін. Не відкладайте відвідування клініки. Помітили нездужання - одразу зверніться за лікарською допомогою. Після проведення огляду та отримання результатів аналізів лікар призначить антибіотикотерапію, що дозволяє у найкоротші терміни позбутися недуги або мінімізувати її вплив на організм.

Великий попит в аптеці мають різні протизапальні мазі для шкіри. Причиною для їхнього застосування є інфекції різного ступеня тяжкості, виразки та інші пошкодження покриву. Дуже часто звичайна травма спричиняє розвиток ускладнень, які вимагають застосування спеціальних медикаментів. Допоможуть місцевий антибіотик для ран або антибіотики при захворюваннях шкіри, прийом яких проводиться перорально.

Коли показана антибактеріальна мазь для шкіри та таблетки від інфекцій

Запалення шкіри не повинні залишитися поза увагою. Але не всі вимагають антибіотичного лікування. Іноді показані антигістамінні препарати – у дерматології вони застосовуються при діагностуванні алергічних реакцій та їхніх проявах.

Підбирати лікування має лікар. При цьому фахівець проводить комплексне обстеження та виявляє причини появи проблеми. Зараження може бути первинним чи вторинним. У першому варіанті йдеться про інфекції, за яких шкірний покрив у місці локалізації запалення не пошкоджений. Запальний процес у таких випадках найчастіше викликаний стрептококами або стафілококами. До списку захворювань цього типу можна включити:

- імпетіго;
- фолікуліт;
- фурункульоз та ін.

Вторинне інфікування виникає, коли покрив пошкоджений. Це можуть бути порізи, опіки, рани. Дерматоз часом розвивається на базі вже існуючого захворювання, наприклад, екземи. Найчастіше зараження відбувається стрептококами та золотистим стафілококом.

Антибіотики при гнійних запаленнях м’яких тканин призначають і у першому, і у другому випадках. Це можуть бути антибіотики при гнійних ранах у таблетках та антибактеріальні мазі для шкіри. Ліки останнього покоління при інфекції м’яких тканин здійснюють комплексний вплив та допомагають усунути причини розвитку проблеми, паралельно знімаючи симптоми.

Місцеві антибіотики у дерматології

Список антибіотиків при гнійних ранах та інших дерматологічних патологіях досить великий. У багатьох випадках лікар призначає засоби для перорального прийому чи уколи. Вони ефективні, але не позбавлені недоліків та викликають побічні ефекти. Засоби для зовнішнього застосування за цим критерієм виграють у таблеток та розчинів для ін’єкцій. Ви можете купити:

- протибактеріальні мазі для шкіри обличчя;
- протимікробні мазі антибіотики при гнійних ранах;
- антибіотик при наривах;
- антибактеріальний крем, що допомагає при дерматиті;
- протигрибкові мазі та ін.

Мазь з антибіотиком та протигрибковим ефектом актуальна, коли інфікована область не надто велика, запалення локалізоване та поверхневе. При більш глибоких та великих ураженнях дерматологічні мазі виявляються неефективними. Антибіотичні мазі активно застосовуються при запаленні шкіри обличчя від дерматиту на невеликих ділянках шкіри. При поширених та ускладнених інфекціях може бути призначена протизапальна мазь з антибіотиком, але найчастіше таке лікування буде доповнено таблетками або уколами.

Дерматологічні креми та інші медикаменти для лікування шкіри можна замовити з доставкою

Якщо вам потрібна протигрибкова мазь з антибіотиком, ліки для загоєння ран чи іншої терапії шкірних проблем – запрошуємо до каталогу довідника лікарських препаратів Likie. Продаж здійснюється через форму на сайті. Тут ви можете придбати недорого медикаменти, а також побачити докладні огляди засобів. Ми розмістили на сторінках фото, відгуки, вказали актуальну вартість для всіх позицій. Дізнайтеся, як пити препарати, як приймати їх за симптомами та особистими особливостями. Вивчіть склади, знайдіть аналоги, прочитайте про показання, протипоказання, способи застосування. На сайті є антибіотики при абсцесі м’яких тканин, дерматологічна мазь при запаленнях, засоби від грибка за доступною ціною та інші продукти, які допоможуть вам бути здоровими. Купуйте продукцію на сайті з доставкою в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони України.

...
Розгорнути

Ціни на Антибіотики / Антибіотики в дерматології

Назва

Ціна

Бактробан мазь по 2%, 15 г

191.54 - 191.54 ₴

Біцилін-3 порошок для суспензії 600 000 ОД

120.99 - 120.99 ₴

Кераворт крем в саше по 250 мг, 5%, 12 шт.

0.00 - 0.00 ₴

Порятівник бальзам туба 30 мл

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання