Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Антибіотики

arrow

Антибіотики при пневмонії

Антибіотики при пневмонії

6 товарів знайдено

Антибіотики при пневмонії

Які приймати антибіотики під час пневмонії

Запалення легенів, спричинене потраплянням в організм інфекційних збудників - бактерій, вірусів, грибків за відсутності грамотного лікування може викликати серйозні ускладнення та призвести до летального результату. Антибіотик при пневмонії призначають практично завжди. Саме поява цієї групи препаратів і їхнє широке впровадження в практику лікування запальних процесів дихальних шляхів дозволило знизити смертність з 80% до мінімальних значень.

Коли потрібні антибіотики при запаленні легенів

Захворювання може бути спровоковане різними факторами. Серед них:

- вірусні причини – ліки від пневмонії можуть знадобитися при зараженні аденовірусом, грипом А та В, парагрипом, COVID-19;
- бактеріальні фактори – антибіотик при бактеріальній пневмонії призначають при зараженні стрептококами, золотистим стафілококом, гемофільною паличкою;
- нетипові бактерії – препарати від запалення легень також показані при тих формах хвороби, що спричинені мікоплазмами, хламідіями, легіонелами;
- грибки та мікобактерії – захворювання, викликані проникненням в організм грампозитивних бактерій та грибків (у тому числі туберкульоз).

Не варто підбирати ліки самостійно. Обов’язково зверніться до лікаря та пройдіть необхідні обстеження. Це важливо, адже навіть кращий антибіотик при ковідній пневмонії не замінить собою препарати, що застосовуються при лікуванні пневмонії, викликаної бактеріальними факторами. Підбирати антибіотик при бронхіті та пневмонії слід і з урахуванням виду захворювання, ступеня його тяжкості, ускладнень.

Як обрати антибіотик для лікування пневмонії

Будь-які таблетки від запалення легенів або уколи при пневмонії підбирають з огляду на клінічну картину захворювання. Це можуть бути:

- Атипова форма – практично не має симптомів, рідко проявляється на рентгені, але може призвести до серйозних наслідків. У таких випадках часто призначають уколи з антибіотиком при пневмонії або препарати у таблетках широкого спектра дії.
- Неускладнена форма – не супроводжується розвитком легеневих патологій, протікає, як правило, без ускладнень.
- Вторинна форма – є ускладненням інших захворювань. Викликана бактеріальними інфекціями, які приєднуються до первинного вірусу за кілька днів після появи симптомів хвороби. Лікар призначить ефективний препарат для відновлення легень.
- Аспіраційна пневмонія виникає як результат попадання вмісту шлунка в дихальні шляхи. Лікування пневмонії проводиться у відповідності до виявлених симптомів.

Медикаменти від запалення легенів підбирають і з урахуванням способу набуття захворювання, місця його локалізації, симптомів. Список медикаментів досить великий - це засоби для дорослих і для дітей, препарати в ампулах, таблетках. Лікар підбере найактуальніший варіант для кожного випадку.

Які ліки від вірусної пневмонії та інших форм захворювання купити дітям

Не кожен сильний антибіотик можна застосовувати у дитячому віці. У дітей захворювання нерідко розвивається з яскраво вираженою інтоксикацією та у важких формах. Лікування необхідно розпочинати якомога раніше. В основному при вірусній пневмонії та бактеріальних формах (саме вони найчастіше зустрічаються у малюків) використовують антибіотики останнього покоління. Це можуть бути таблетки або засоби у уколах, ефективність яких проявиться вже через 2-3 доби. Якщо захворювання викликано вірусами, лікар призначить противірусні препарати при пневмонії. Лікування може бути доповнене вітамінами та імуномодуляторами.

Як замовити медикаменти у довіднику лікарських препаратів Likie

Питання ціни - одне з найактуальніших для багатьох пацієнтів. Але навіть дуже дорогий медикамент зазвичай має аналоги, які можна купити недорого. Зверніться до лікаря для підбору альтернатив, а купити їх за приємною вартістю можна на сайті Likie. Тут ви знайдете рекомендовані препарати та їхні аналоги, засоби, що продаються без рецепта і тільки за призначенням. Обирайте по фото упаковки, за складом, відгуками, оглядами. Ми розмістили інформацію про те, як пити таблетки та як приймати інші форми ліків. Кожна позиція в каталозі супроводжується описом показань, протипоказань, способу застосування, побічних ефектів. Тут ви знайдете медикаменти дорослим та дітям, показані при застійній пневмонії та при бронхіті або інших формах. Продаж здійснюється онлайн з можливістю доставки по Україні - в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони країни. Ліки також можна забронювати для подальшого отримання у зручній для вас аптеці.

...
Розгорнути

Ціни на Антибіотики / Антибіотики при пневмонії

Назва

Ціна

Ванкоміцин-Віста ліофілізат для розчину для інфузій по 1000 мг, 1 флакон по 20 мл

0.00 - 0.00 ₴

Ванкоміцин-Віста ліофілізат для розчину для інфузій по 500 мг, 1 флакон по 10 мл

0.00 - 0.00 ₴

Канаміцин порошок для розчину для ін'єкцій у флаконі по 1 г

0.00 - 0.00 ₴

Лефлок-Дарниця розчин у флаконі 100 мл, 5 мг/мл, 1 шт.

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання