Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Антибіотики

arrow

Антибіотики при гаймориті

Антибіотики при гаймориті

5 товарів знайдено

Антибіотики при гаймориті

Антибіотики при гаймориті: показання до прийому, особливості

Одна з найпоширеніших причин розвитку запалення гайморових пазух – попадання в організм збудників стрептокока, стафілокока або гемофільної палички. Знищити ці види бактерій можна лише за допомогою антибіотичного лікування. У продажу є величезна кількість засобів та препаратів. Займатися підбором ліків повинен виключно лікар з урахуванням показань, протипоказань, можливих побічних ефектів та індивідуальних особливостей пацієнта. При необхідності фахівець підбере краплі від гаймориту за складом та діючою речовиною, знайде оптимальні аналоги, порекомендує медикаменти за ціною та іншими параметрами. Вибрати можна і за способом застосування: деякі препарати приймаються щодня. Інші - це лише 3 таблетки на весь період лікування.

У яких випадках приймають засіб від гаймориту

Препарати для лікування гаймориту не приймають за інших захворювань органів дихання. Вони мають строго позначені показання до застосування:

- стійке підвищення температури до 38-390С;
- гнійні виділення із носа;
- безперервні головні болі;
- біль при дотику до приносового простору.

Пігулки від гаймориту, краплі від гаймориту з антибіотиком або їхні аналоги в інших формах випуску не допоможуть при захворюваннях, спричинених вірусними або грибковими збудниками. У таких випадках лікар підбере спеціальні ліки під час гаймориту. Не використовуйте спрей від гаймориту при нежиті, спричиненому ГРВІ

Які купити антибіотики для носа при гаймориті

Після проведення низки обстежень та отримання результатів ЛОР-лікар призначить краплі в ніс від гаймориту або іншу форму медикаментів з антибіотиком однієї з наступних груп:

- Пеніциліни - практично не мають побічної дії, результативні при більшості різновидів бактеріальних уражень, для дорослих це антибіотик при гаймориті в таблетках (у більшості випадків), для дітей - у вигляді суспензії.
- Макроліди – призначаються при непереносимості пеніцилінів. Працюють на зупинку синтезу збудників хвороби. Прості та зручні у прийомі (одна таблетка на добу), актуальні для лікування хронічних форм захворювання.
- Цефалоспорини – допомагають при складних та занедбаних формах хвороби. Найчастіше це уколи для лікування гаймориту, рідше – таблетки.
- Фторхінолони – не призначають дитині. Показані при гаймориті у дорослих за наявності сильних гнійних виділень. Можуть спричинити побічні прояви.

Дорослому підібрати необхідний для лікування препарат простіше. Список дозволених дітям ліків набагато скромніший і включає переважно медикаменти з пеніциліном. Дітям складніше приймати таблетки, тому багато з дитячих препаратів виконані у формі суспензій та сиропів, спреїв.

Таблетки при гаймориті лікар підбирає після проведення бакпосіву. За наслідками аналізу можуть бути призначені антибіотики широкого спектра дії.

Підібрати найбільш ефективний препарат при синуситі, гнійному гаймориті та інших формах бактеріального запалення носових пазух допоможе лікар. А купити призначені медикаменти ви можете самі, скориставшись довідником лікарських препаратів Likie. Замовити потрібні засоби зручно безпосередньо на сайті. Є два варіанти онлайн покупки:

- замовлення у каталозі з послугою доставки по Україні;
- бронювання на сайті з доставкою в зручний для офлайн отримання аптечний пункт.

Потрібна мазь від гаймориту в аптеці є далеко не завжди. У нашому довіднику ви обов’язково знайдете шуканий препарат, зможете замовити його чи аналоги. Обирайте зручно - за вартістю, фото, способом застосування, оглядами, відгуками. Ми допоможемо купити всі необхідні препарати недорого, розповімо, як їх пити і як приймати правильно. Доставка можлива в будь-яку точку країни - Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Миколаїв, Полтаву та інші регіони.

...
Розгорнути

Ціни на Антибіотики / Антибіотики при гаймориті

Назва

Ціна

Бензилпеніцилін порошок для розчину для ін'єкцій у флаконі по 1 000 000 МО

11.93 - 11.93 ₴

Амоксил таблетки по 500 мг, 20 шт.

109.31 - 109.31 ₴

Бензилпеніцилін порошок для розчину для ін'єкцій у флаконі по 500 000 МО

0.00 - 0.00 ₴

Амоксил таблетки по 250 мг, 20 шт.

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання