Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Антибіотики

arrow

Від діареї

Від діареї

19 товарів знайдено

Від діареї

Ефективні препарати від діареї

Проблеми у роботі травної системи завдають чимало незручностей. Деякі розлади та захворювання можна лікувати звичними всім засобами - препаратами для відновлення електролітного балансу, складами, що виводять токсини. Лікування підбирають залежно від причин його виникнення. Часто прості пігулки від проносу не допомагають. У цьому випадку лікар проведе обстеження та призначить антибіотики при діареї. Список таких засобів містить велику кількість препаратів. Це ефективні кишкові антисептики, таблетки при інфекційному отруєнні, засоби для лікування розладу травлення в дітей та дорослих. Можна підібрати антибіотики при інфекційній діареї -ті, що максимально відповідають виявленим причинам захворювання.

У яких випадках слід приймати ліки від проносу

Ліки від розладу шлунка, як правило, призначають при таких проблемах як:

- Дизентерія, спричинена зараженням шигеллою. Заразитися можна через вживання немитих овочів та фруктів або брудні руки. Захворювання викликає ураження збудниками хвороби товстої кишки, що призводить до отруєння всього організму.
- Ешеріхіоз – захворювання, викликане зараженням патогенної кишкової палички.
- Черевний тиф – вражає слизові оболонки кишечника, спричиняє появу сильних хворобливих відчуттів.
- Сальмонельоз – часта причина захворювання, пов’язана з порушенням правил гігієни. Хвороба "брудних рук", що протікає досить гостро та з неприємними симптомами.

У всіх цих та у багатьох інших випадках знадобляться не просто пігулки від діареї, а антибіотики при розладі кишківника. Їх не варто призначати собі самостійно – підбирати засіб від проносу має лікар. Антибактеріальні таблетки від розладу знищують не тільки патогенні мікроорганізми. Вони вбивають і корисну мікрофлору ШКТ. Обов’язково приймайте засоби від дисбактеріозу.

У продажу є недорогі та ефективні таблетки від розладу кишечника, гель, капсули від проносу, суспензії та порошки від проносу. Серед популярних при кишкових розладах засобів – Левоміцетин, Ципрофлоксацин, Амоксицилін, Метронідазол. Не важко підібрати антибіотики при діареї у дитини або для дорослих. Це можуть бути препарати для перорального прийому, уколи. Дітям часто призначають рідкі суспензії з приємним смаком. Прийом правильно підібраного медикаменту дозволяє позбавитися проблеми за 1-2 дні.

У довіднику лікарських препаратів Likie ви можете купити онлайн найефективніші та затребувані ліки. У каталозі є засоби, доступні недорого, представлено безліч аналогів за складом, показаннями, способом застосування. З оглядів на сторінках сайту ви дізнаєтесь, як пити препарати, як приймати їх правильно у різних випадках захворювання. Описані показання, протипоказання, побічні ефекти. Кожну позицію ми доповнили детальним описом та фото, розмістили актуальні ціни. На сайті є відгуки покупців, доступна консультація спеціалістів. Обирайте за вартістю, рівнем ефективності, відповідністю наявній проблемі. Замовити ліки можна онлайн з доставкою по Україні - в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти країни.

...
Розгорнути

Ціни на Антибіотики / Від діареї

Назва

Ціна

Лоперамід таблетки від діареї по 2 мг, 20 шт. - Артеріум

26.20 - 26.20 ₴

Лоперамід таблетки по 0,002 г, 20 шт. - Лекхім

24.25 - 24.25 ₴

Нормагут капсули, 10 шт.

262.99 - 262.99 ₴

Нифуроксазид суспензія по 200 мг/5 мл, 100 мл

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання