Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Антибіотики

arrow

Антибіотики при ангіні

Антибіотики при ангіні

5 товарів знайдено

Антибіотики при ангіні

Чи допомагають антибіотики при ангіні

Запалення слизової оболонки глотки, запальні процеси в лімфатичних вузлах, біль, складності при ковтанні - ангіна або гострий тонзиліт проявляють себе по-різному. Причиною розвитку захворювання в більшості випадків є проникнення в організм стрептококової інфекції або вірусів, стафілококів, грибів, пневмококів. Ліки при ангіні слід приймати вже за перших симптомів хвороби. Вона починається гостро та покращити стан хворого без грамотного своєчасного лікування практично неможливо.

Коли потрібні таблетки від ангіни

При ангіні у дітей та дорослому хворому лікар може призначити різні ліки. Вибір багато в чому залежить від симптоматики, гостроти її прояву, а також причин розвитку хвороби. Засіб від ангіни обов’язково знадобиться, якщо ви спостерігаєте наступні симптоми:

- підвищення температури тіла, складності у її зниженні;
- болі в гортані, біль при ковтанні;
- збільшення лімфатичних вузлів на шиї, біль у ділянці їх розташування;
- білий наліт на мигдалинах, їхня болючість, збільшення у розмірах.

Чи потрібні антибіотики при ангіні у дітей та дорослих? Якщо причиною розвитку хвороби є стрептококи, стафілококи або інші бактерії, найбільш ефективним вирішенням проблеми буде саме антибактеріальна терапія.

Потрібні антибіотики при гнійній ангіні. Це серйозне захворювання, що характеризується яскравими хворобливими відчуттями, труднощами у ковтанні їжі та води, різким підвищенням температури тіла вище 380. Перед тим як призначити ліки для горла лікар призначить посів із зіва. Результат аналізу покаже, який саме збудник став причиною хвороби та допоможе підібрати препарати від ангіни з найбільшою ефективністю. Важливо розуміти, що аналіз проводиться не відразу і отримати результат можна лише за кілька днів. Зняти симптоми та усунути біль допоможуть таблетки при ангіні, полоскання, спреї широкого спектра дії. Список препаратів такого типу досить великий. Не важко знайти лікування і дітям, і дорослим. Після того, як результат посіву буде отримано, лікар призначить противірусне при ангіні, підібравши препарати за чутливістю до діючих речовин збудників хвороби.

Лікування ангіни часто пов’язане з прийомами медикаментів, що полегшують стан хворого. Дитині можна пропонувати ліки у рідкій формі, спреї, розчини. При фолікулярній ангіні нерідко призначають уколи, що забезпечує швидке зняття хворобливих відчуттів.

Який дитячий антибіотик при ангіні найефективніший? Немає однозначної відповіді, адже вибір залежить від причини хвороби. Але у продажу є кілька препаратів, які найчастіше призначають лікарі.

Антибактеріальні та противірусні при ангіні можуть бути створені на основі таких діючих речовин:

- амоксицилін;
- клавуланова кислота;
- ципрофлоксацин;
- цефіксим;
- азитроміцин;
- джозаміцин та ін.

В яких формах випуску можна купити антибіотик при ангіні – 3 таблетки на весь курс прийому, сиропи, розчинні таблетки, капсули, розчини для ін’єкцій, гранули для приготування суспензій. Рідко антибіотичне лікування проводиться із застосуванням складних для прийому видів препаратів. Як пити великі пігулки, якщо горло запалене? Як приймати великі обсяги суспензій, коли навіть один ковток спричиняє біль? При виборі медикаментів не забувайте про специфіку хвороби:

- уважно вивчіть способи застосування ліків;
- при необхідності підберіть аналоги діючої речовини;
- прочитайте про протипоказання та можливі побічні ефекти;
- знайдіть у мережі відгуки на даний медикамент.

У довіднику лікарських препаратів Likie ви можете замовити всі необхідні медикаменти. У каталозі сайту розміщено препарати за різною ціною, з різними складами, показаннями до застосування. Кожна з позицій доповнена фото, оглядом, актуальною вартістю. Ви можете купити ліки недорого - оформіть покупку онлайн та замовте доставку.

Продукція з сайту Likie доступна для покупки онлайн та бронювання. Ми відправимо замовлені та заброньовані товари до зручної для отримання локації Києва, Дніпра, Львова, Запоріжжя, Харкова, Одеси, Полтави, Миколаєва та інших населених пунктів країни.

...
Розгорнути

Ціни на Антибіотики / Антибіотики при ангіні

Назва

Ціна

Амоксиклав порошок для пероральної суспензії, по 250 мг/62.5 мг в 5 мл, 100 мл

0.00 - 0.00 ₴

Цефтриаксон-Дарниця порошок для розчину для ін'єкцій по 0,5 г, 1 шт.

0.00 - 0.00 ₴

Цефма дитяча суспензія порошок 40 мг/5 мл, 100 мл

0.00 - 0.00 ₴

Цефтриаксон пор. д/ін. 500 мг

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання