Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Антибіотики

arrow

Антибіотики для очей

Антибіотики для очей

5 товарів знайдено

Антибіотики для очей

Як обрати антибіотик для очей

Головний критерій підбору будь-яких ліків - відповідність фармакологічних властивостей медикаменту та показань до застосування виявленим симптомам та поставленому діагнозу. При кон’юнктивіті, кератиті, виразкових захворюваннях органів зору лікар призначить протизапальні краплі для очей або мазь з антибіотиком для очей. Даний вид медикаментів представлений у продажу у широкому розмаїтті варіантів складів, вартості, форм випуску. Як обрати найкраще рішення? Уважно ознайомтесь з оглядами препаратів, способами застосування, показаннями та протипоказаннями, можливими побічними ефектами. Дізнайтеся, як приймати ті чи інші краплі очей з антибіотиком, як пити антибіотики для очей у таблетках. Проконсультуйтеся з лікарем та отримайте призначення. Тільки після цього ухваліть остаточне рішення про покупку того чи іншого засобу.

Коли застосовувати антибіотики для очей у краплях чи інших формах випуску

Антибіотик – це не просто протизапальні краплі для очей. Це ряд медикаментів, показаних до прийому при виявленні бактеріальної інфекції органів зору. Найчастіше такі захворювання викликані потраплянням у вічі сторонніх предметів чи забруднень. Іноді причиною розвитку проблеми стає травма. Іноді краплі для очей з антибіотиком призначають для профілактики при хірургічних втручаннях, зокрема при видаленні катаракти.

Найчастіше призначають краплі для очей з антибіотиком від кон'юнктивіту. Це запальне захворювання слизової оболонки ока, про розвиток якого можуть свідчити такі симптоми:

- почервоніння очного яблука та слизових оболонок;
- неприємні відчуття ( вони викликають враження потрапляння до ока стороннього тіла або піску);
- свербіння, печіння, біль при яскравому світлі;
- набряклість, підвищена сльозогінність;
- спазми повік;
- помутніння та зниження гостроти зору;
- виділення із очей.

Бактеріальний кон’юнктивіт супроводжується появою гнійних виділень з очей. Найчастіше зараження відбувається по черзі – спочатку один орган, а незабаром – другий. Не ставте собі діагноз самостійно та не займайтеся самолікуванням. Краплі з антибіотиком для очей або аналогічний за властивостями крем може призначити лікар-офтальмолог після огляду та проведення низки обстежень.

Ще одна причина для застосування антибактеріальної терапії – кератит. Це захворювання може бути спровоковане попаданням до ока патогенних мікроорганізмів. Хвороба супроводжується зниженням гостроти зору та помутнінням рогівки.

При виразці рогівки відбуваються деструктивні процеси в органах зору. Не відкладайте візит до лікаря - зволікання може спричинити незворотні зміни.

Як обрати дитячі краплі для очей

Лікування для дітей слід підбирати особливо ретельно. Воно може знадобитися при ячмені та інших наслідках потрапляння в очі бруду. Хвороба розвивається частіше, ніж у більшості дорослих, адже у малюків менш розвинена імунна система і далеко не завжди дотримуються гігієнічні правила (брудні руки в очах у дитини бувають частіше, ніж у дорослої людини). Список ліків, які призначають дітям, є досить великим. До нього входять популярні препарати широкого спектра дії, краплі для очей та вух з антибіотиком, а також Тобрекс, Флоксал, Офтаквікс та ін.

Як купити мазь для очей з антибіотиком або краплі з антибіотиком для очей

У каталозі сайту довідника лікарських препаратів Likie ви можете дешево замовити краплі з дексаметазоном та інші медикаменти для органів зору. Для зручності вибору ми доповнили кожну позицію фото упаковки та вмісту, детальними оглядами, відгуками. Співробітники компанії допоможуть підібрати краплі з антибіотиком та гормоном, аналоги за ціною, дією, активними речовинами. Ви можете придбати продукцію безпосередньо на сайті онлайн з доставкою в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти України. Також нашим клієнтам доступна послуга бронювання медикаментів з доставкою в зручний аптечний пункт.

...
Розгорнути

Ціни на Антибіотики / Антибіотики для очей

Назва

Ціна

Тобрекс краплі очні 0,3%, 5 мл

185.99 - 185.99 ₴

Левоксимед крап. оч. 0,5% фл.-крапел. 5 мл

0.00 - 0.00 ₴

Тамвелер краплі для очей, 5 мг/мл, 5 мл

0.00 - 0.00 ₴

Тоброцим-некст мазь оч. 0,3% туба-канюля 5 г

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання