Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Антибіотики

arrow

Антибіотики

Антибіотики

399 товарів знайдено

Антибіотики

Антибіотики: призначення та застосування препаратів

Чим лікувати захворювання у гострій формі чи при загостреннях? Як швидко позбутися інфекцій? Ці та багато аналогічних запитань часто виникають у хворих, які з якихось причин не хочуть звертатися за допомогою до лікаря. Вважається, що антибіотики широкого спектра дії можуть вирішити будь-яку проблему, то навіщо витрачати зайвий час?

Такий підхід до лікування категорично неправильний. Важливо розуміти, що навіть найкращий антибіотик широкого спектра дії може виявитися не тільки неефективним, а й небезпечним для організму. Обов’язково зверніться до лікаря для проходження обстеження та отримання призначення.

Що таке антибіотики: класифікація та види антибіотиків

Перш ніж купити антибіотики варто дізнатися, що являють собою ці препарати. Це ліки прямої дії, які пригнічують життєдіяльність бактерій. Причому не лише патогенних, а й корисних для організму. Побічні ефекти від антибіотиків проявляються симптомами дисбактеріозу. Уникнути неприємних наслідків лікування допомагає пробіотик, прийом якого лікар призначить паралельно з антибіотикотерапією.

Що таке антибіотики – список медикаментів цієї категорії досить великий. До основних груп можна віднести пеніциліни, фторхінолони, тетрацикліни, цефалоспорини, глікопептиди та ін.

Антибіотики у таблетках та інших формах випуску допоможуть лише від інфекцій бактеріального характеру. Вони не є дієвими при лікуванні захворювань, викликаних потраплянням в організм вірусів, наприклад, герпесу або грипу. Антибіотики від вірусів не допомагають! Можна купити антибіотик загальної дії, але він також буде ефективним лише при зараженні бактеріями. Сильні антибіотики допомагають впоратися з такими проблемами як:

- отит;
- ларингіти, фарингіти;
- синусити;
- інфекції ротової порожнини;
- пневмонії;
- цистити та уретрити;
- пієлонефрит;
- інфекції статевих органів

Це далеко не повний перелік хвороб, за яких показаний прийом антибактеріальних медикаментів. Лікар точно знає назву антибіотиків, які допоможуть впоратися з різними видами інфекцій. У продажу є добрі антибіотики широкого спектру дії – вони ефективні при зараженні різними типами збудників. Інші препарати використовуються для боротьби з певним видом інфекції і вони марні при зараженні іншими бактеріями.

Чи продаються антибіотики без рецепта? Так, багато антибіотиків протизапальних можна вільно купити в аптеці. Але не варто займатися самолікуванням. Купуйте тільки той препарат, який прописав лікар.

Фахівець підбере найбільш ефективну та зручну для застосування форму ліків. Є антибіотики в уколах, антибіотик таблетки, краплі з антибіотиком, розчинний у воді порошок. Антибіотики для дітей часто представлені у формі суспензій. Їх зручно приймати, вони не викликають страху та болю, як антибіотики в ампулах. Але деякі види ліків представлені тільки в ін’єкційній формі, тому іноді дітям призначають і антибіотик уколи.

Лікар може підібрати швидке за тривалістю лікування, наприклад, популярні антибіотики з трьох таблеток. Це сильний антибіотик у таблетках, що потребує одночасного прийому пробіотиків та контролю стану хворого.

Як обрати антибіотик для дорослих чи для дитини? Необхідно враховувати комплекс факторів. Це і склад засобу, і час дії антибіотиків та їх вплив на організм. Іноді допомагає натуральний антибіотик, а в інших випадках потрібна сильна комплексна антибіотикотерапія.

Якщо ви шукаєте недорогі препарати – запрошуємо вас до каталогу довідника лікарських препаратів Likie.

Ефективні антибіотики: назви та ціни, огляди та відгуки на одному сайті

Незважаючи на побічні дії антибіотиків ці препарати застосовуються в медицині повсюдно. Це найбільш практичний і результативний спосіб подолати хворобу в найкоротший термін. Побочка антибіотиків може бути мінімізована правильним підбором пробіотикотерапії. Не забудьте замовити корисні бактерії для захисту організму та гарного самопочуття.

На сайті довідника Likie можна купити всі сучасні медикаменти. Підбирайте продукцію за вартістю, фото, оглядами. Ми доповнили кожну позицію докладним описом - склад, як пити, як приймати, дозування, показання та протипоказання. Наші спеціалісти допоможуть підібрати аналоги, знайти необхідний препарат за різними характеристиками, зокрема за способом застосування. Замовляйте онлайн - доставка здійснюється по всій території України, в тому числі в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони.

...
Розгорнути

Ціни на Антибіотики / Антибіотики

Назва

Ціна

Леваксела таблетки антибактеріальні по 500 мг, 5 шт.

110.00 - 110.00 ₴

Азитроміцин табл. в/о 250 мг блістер № 6

106.25 - 106.25 ₴

Роваміцин таблетки по 3 000 000 МО, 10 шт.

338.99 - 338.99 ₴

Абифлокс таблетки по 500 мг, 10 шт.

223.00 - 223.00 ₴

Відповіді на поширені питання